Spadek wagi po rozstaniu z dziewczyną

przez ostatni miesiąc po rozstaniu z dziewczyna i braku pracy której szukam od 2 miesięcy bardzo schudłem , nie mogę spać , nie mam apetytu. mam 21 lat mam 178 cm wzrostu o waże 57,5 kg

Witam. Z danych, które Pan podał, wynika, że ma Pan około 18 BMI - a to jest niedowaga. Proszę zgłosić się na leczenie - myślę, że zasadne będzie rozpoczęcie od konsultacji i u psychoterapeuty, i u lekarza psychiatry. Pozdrawiam

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Wygląda to na depresję i proponuję wybrać się do dobrego psycho-lub hipno terapeuty,który w szybki sposób pomoże Ci pozbyć się problemu.

Wszystkiego dobrego

Franciszek Bartkiewicz