Spalanie kcal przy treningu interwałowym

Dzien dobry!Chcialabym sie dowiedziec ile kcal moge spalic wykonujac przedstawiony przeze mnie krotki trening interealowy: 30s truchtu,15s sprintu,30s pajace, 15s odpoczynku, 30 s przysiady, 15 s odpoczynku, 30 s burprees, 15s odpoczynku,30 s brzuszki,15 s odpoczynku,30 s ćwiczenie "rower górski". mam 21 lat, 158 cm wzrostu, wze ok.44/45kg. Dziekuje bardzo za odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by precyzyjnie określić ilość spalonych kalorii. W internecie znajdzie Pani wiele kalkulatorów kalorii, które pozwolą obliczyć przybliżoną wartość.