Sposób karmienia 11-miesięcznego dziecka

witam czy dziecko karmione piersią w wieku 11 m-cy zostaje prze zemnie odpowiednio karmione? synek waży 11 kg, mierzy 80 cm ,a jego dieta wygląda tak; 6.30-pierś , 9.30-owoc+2 biszkopty (150g),lub chleb razowy z szynką ,pasztetem lub serkiem, 12.30-obiad warzywa+mięsko lub zupka z warzywami lub jajko z warzywami i mięskiem(200g), 15.30-pierś, 18.00-kaszka na mleku modyf., 20.20-pierś, Czy 3 razy pierś plus 3 razy inny pokarm to wystarczająca ilość? dużo tez pije .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie przybieranie na wadze dziecka aby określić prawidłowość karmienia. Proponuję udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Proponuję także zapoznać się z nowym kalendarzem żywienia niemowląt.