Sposoby leczenia drożdżycy jelita grubego

Drozdzyca jelita grubego powobuje podobne objawy jak depresja. Depresja jest choroba duszy, drozdzyca ciala. Skad te podobienstwa. Czy drozdzyca jelita jest zakazna dla domownika. Skoro jest odporna na antybiotyk jak jej sie skutecznie pozbyc ( poza dieta bez : cukrowa,glutenowa,mleczna i owocowa ). Czy podjadajac sobie dwie kostki czekolady gorzkiej oslabiam jej leczenie.Dziekuje i pozdrawiam. E

Leczenie i odpowiednie żywienie jest konieczne. Dieta zbilansowana z obniżoną ilością produktów awierających cukry, produkty o wysokim indeksie glikemicznym, dieta odkwaszająca organizm z dużą ilością warzyw i zdrowych olei, pestek, orzechów, dostarczająca odpowiednią ilość Węglowodanów złożonych, białek i tłuszczy oraz witamin i mikro i makroelementów jest konieczna by wspomóc leczenie. Przy silnej grzybicy leczenie jest koniecznością i będzie skuteczniejsze przy prawidłowej diecie. Grzybica bardzo łatwo powraca u pacjentów spożywających duże ilości słodyczy, produktów z mąk czystych itp.