Sposoby na poprawę metabolizmu przy siedzącej pracy

Witam, Mam wzrostu 175 cm, 104 kg wagi i 38 lat. Próbowałam już wielu diet. Mam głównie pracę siedzącą ale przed pracą rano chodzę około 6 km od poniedziałku do soboty. Jadam do godz. 19-tej, 5 razy dziennie (śniadanie: kromka z wędliną i pomidorem, II śniadanie - jogurt, obiad - zupa warzywna, a na kolację kromkę ciemnego bądź sałatkę warzywną. Co zrobić aby pobudzić metabolizm, bo jestem po 8 narkozach i sądzę, że mnie to rozregulowało. Organizm zatrzymuje mi również wodę. Proszę o pomoc...

Dzień dobry. Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem. Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/ Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska