Sposoby na zrzucenie oponki z dolnej partii brzucha

Witam, zwracam się do państwa o pomoc, gdyż zaczęłam ćwiczyć i żyć aktywnie, ale no cóż nie mogę zrzucić dolnej oponki na brzuchu w sumie zależy mi na jakiś ćwiczeniach które bym wykonywała jest do dla mnie bardzo ważne mam zgrabne nogi, górną część też mam dobrą tylko właśnie nie pasuje mi ta oponka gdyż mi odstaje i nie mogę jakoś jej zrzucić! Bardzo proszę o pomoc o podanie mi jakiś linków z ćwiczeniami, bardzo proszę!!! Mam nadzieję, że państwo mi pomogą. Pozdrawiam :)

Witam! Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań. Ćwiczenia o średniej intensywności i długim czasie trwania pomagają w "spalaniu" tkanki tłuszczowej. Polecam ćwiczenia na orbitreku, jazdę rowerem, bieganie, fitness, zumbę itp. Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam serdecznie,

Dolne partie brzucha często sprawiają najwięcej problemów jednak wszystko jest do zrobienia. Proszę być cierpliwą, nadal ćwiczyć i zdrowo się odżywiać a oponka zniknie. Piękny brzuch to głownie zasługa prawidłowej diety. Powinna Pani wyeliminować sód, słodycze, produkty tłuste oraz pić dużo czystej wody mineralnej. Posiłki powinny być regularne(5 posiłków dziennie w odstępach ok. 3h), bez dodatkowego dojadania pomiędzy wyznaczonymi godzinami. Nie można pomijać żadnego z posiłków, nie zamieniać kilku posiłków na jeden z wielu składników.

Jeżeli chodzi o ćwiczenia fizyczne to stanowią one 30% sukcesu w walce o wymarzoną sylwetkę. Ważne aby aktywność była systematyczna i sprawiała Pani przyjemność. Najlepiej ćwiczyć od 3do 5 razy w tygodniu. Może Pani skorzystać z pomocy trenera fitness, siłowni lub ćwiczyć w domu. W Internecie znajdzie Pani bardzo wiele zestawów treningowych. Musi Pani dostosować je do własnych możliwości. Powinna Pani zwracać uwagę na prawidłową technikę ćwiczeń aby nie obciążać stawów czy odcinka krzyżowo-lędźwiowego. Osobiście mogę polecić zestawy: Mel B, FitnessBlender, Odchudzanie bez kitów, Be Fit Woman, Fitappy, XHitDaily, Tiffany Rothe

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety dostosowanej do Pani dziennego zapotrzebowania oraz stylu życia zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk