Sposoby stosowania Winstrol i codzienne treningi

Jak najlepiej zażywać winstrol w tabletkach na odchudzanie?cwicze coodziennie treningi personalne crossfit!!mam 183cm i 135kg

Witam, winstrol nie jest środkiem na odchudzanie, poza tym dłuższe stosowanie nie jest bezpieczne np. ze względu na podwyższanie poziomu cholestrolu. Czy Pan chce schudną czy zbudować masę?