Co zrobić, żeby zgubić tkankę tłuszczową z brzucha?

Witam Choruję na niedoczynność tarczycy i insulinooporność. Od roku jestem na diecie ustalonej przez dietetyka,schudłam 24 kg ale najgorsze jest to że z brzucha nie schudłam nic ani centymetra. Proszę o radę co zrobić żeby zgubić tkankę tłuszczową z brzucha.

Dieta ma na celu wprowadzenie zmiany w sposobie odżywiania i zmiany przyzwyczajeń żywieniowych. Jest również środkiem do zmiany proporcji sylwetki. Jeżeli podczas konsultacji z dietetykiem i wykonywanych analiz składu ciała, żaden pomiar nie wskazał zmniejszenia się ilości tłuszczu brzusznego niezbędna może być zmiana diety lub przeprowadzenie konsultacji z trenerem personalnym w celu dopasowania poziomu i rodzaju aktywności fizycznej, która pozwoli wymodelować Pani sylwetkę. Być może niezbędna będzie korekta w diecie i połączenie jej z odpowiednio zaplanowanym treningiem.