Spożywanie dużej ilości kalorii przy stanie przedcukrzycowym

Witam. Mam 18 lat i problem z jedzeniem od 4 lat. Gdy zacznę już jeść nie mogę przestać. Ostatnio to się nasiliło i codziennie jem od 3000 do nawet kilkunastu tysięcy kalorii. Mam wagę w górnej granicy normy. BMI 25.6. Wagę utrzymuje dzięki ćwiczeniom, ale i tak ciągle tyję. Nie wiem czy jest to problem psychiczny, czy fizyczny, ponieważ mam stan przed cukrzycowy i lekarz mówi, że może przy nim być większy apetyt, ale chyba nie aż taki! Co mogę zrobić, żeby wreszcie żyć normalnie ?

Witam! Polecam wybrać się do specjalisty np. psychodietetyka, psychologa. Specjalista pomoże Pani w zdiagnozowaniu problemu i poleci jak sobie z nim radzić. Po porady dietetyczne zapraszam na moją stronę www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam, potrzebny będzie dokładny wywiad żywieniowy ale jeżeli spożywa Pani taką ilość kalorii waga będzie rosła. Proszę skontaktować się ze specjalistą.