Stosowanie diety 1800 kalorii a szansa na utratę wagi

Witam czy stosując dietę 1800 kcal przy wzroście 170cm, 62kg wiek 29 lat kobieta będę tracić na wadze? wykonuję pracę fizyczną 3h dziennie w gospodarstwie rolnym praktycznie cały dzień jestem aktywna, nie choruję nie mam alergii pokarmowych.

Witam! Wstępnie mogę powiedzieć, że w Pani przypadku nie ma potrzeby odchudzania. W codziennym życiu polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań. Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam, Pani podstawowa przemiana materii to ok. 1450 kcal, zapotrzebowanie energetyczne prawie 2000 kcal. Przy kaloryczności diety 1800 kcal istnieje szansa na zmnijeszenie masy ciała, ale będą to spadki minimalne.