Stosowanie Deprimu a zmienne nastroje i nerwowość

Mam gorsze samopoczucie od jakiegos czasu,bywają takie dni że nie mam ochoty wstać z łózka, mogłabym spac całymi dniami, i jestem płaczliwa, o wszystko się martwię i przeżywam. Mam zmienne nastroje, i jestem nerwowa. Czesto mam uczucie zrezygnowania i beznadziei-choc nie mam powodów. Aptekarka poleciła mi deprim, a gdy to nie pomoże wizytę u specjalisty... Jaki okres czasu mam przyjmować deprim? tydzien, miesiąc ? czy dłużej? Bierze się go 3 razy dziennie po 2 tabletki.

Deprim to tabletki na bazie dziurawca, czyli tradycyjne "ziółka" na uspokojenie nerwów. Jeśli Pani dolegliwości (płaczliwość, senność i wszystko, o czym Pani napisała) utrzymują się dłużej niż 2 tygodnie - proszę się skonsultować z psychiatrą, bo być może są to objawy depresji.

-------------------------------------------------------------------------
Znajdź mnie tutaj:

http://www.psycholog-pisze.pl

http://www.psycholog-pomaga.pl

W tej sytuacji zachęcam do spotkania ze specjalista jak najszybciej. Rozmowa z psychiatrą, a także umówienie się na psychoterapie pozwoli Pani podjąć leczenie wrócić do satysfakcjonującego funkcjonowania.