Stosowanie Hydroksyzyny i nadużywanie alkogholu a pogorszenie stanu psychicznego

Witam!Od 3msc.brałam hydroksyzyne i tianesal;pomimo iż mój stan psychiczny się pogarszał nie zmieniono mi leków z tego względu że piję.Nie chcę iść do AA,wierzę że sama przestane Ale dopadał mnie coraz wiekszy smutek,pocielam się i nachodziły mnie myśli samobójcze.Bałam się że to wina tabletek.Żeby się ratować,poszłam do psychiatry któremu nie przyznałam że piję.Dostałam inne leki.Biorę 2tyg.mysli o kaleczeniu się nasilają.Boję się samej siebie.Mam wrócic do psychiatry i wszystko mu wyznać?

Witam,
proszę jak najszybciej poinformować psychiatrę o alkoholu. Zatajając prawdę może sobie Pani bardzo zaszkodzić. Sugerowałabym też wizytę w poradni leczenia uzależnień, ponieważ leczenie farmakologiczne niewiele da, jeżeli Pani pije.
Pozdrawiam.