Stosowanie leków na zapalenie mięśni

Witam chłopaka strasznie bolały plecy nerki 2 miesiące chodził obolały aż poszedł do lekarza rodzinnego lekarz nie robiąc żadnych badań ani wyników stwierdził że to zapalenie mięśni osłuchał go tylko i poklepał plecy chłopak dostał takie leki Stomezul 20 mg 1x1 Naproxenum 500 mg tabletki 2x1 Keto spray forte 25 g Czy to są antybiotyki ? Czy są to dobre leki i czy pomogą? I bardzo proszę o wyjaśnienie co to jest zapalenie mięśni skąd się bierze i jakie skutki mogą być przy nieleczeniu tego

Zakładam, że chłopak jest mniej więcej w pani wieku. Takie dolegliwości są dość częste. Najczęściej lekarz stara się wykluczyć chorobę zapalną nerek. Potem rozpoznaje się mieśniobóle i daje leki p-bólowe i p-zapalne, np takie jak Naproxen. Stomezul to lek osłonowy na żołądek. Po upływie 2-3 tygodni dolegliwości powinny ustąpić samoistnie. Jeśli ból nadal będzie to trzeba zgłosić się do lekarza ponownie.