Stosowanie leku Bioxetin a duża wyobraźnia

Dostałam ostatnio od psychiatry BIOXETIN. Przepisał mi ją na dużą wyobraźnie, która przeszkadza mi w życiu codziennym, ciągle się zamyślam czy jestem w sql czy w domu czy gdziekolwiek, w szkole też mnie nie lubili może dlatego wyłączam się do innego świata. Czy ten lek mogę przerwać w każdej chwili nawet jak będe się źle czuła czy muszę brać cały czas? Niby lekarz powiedział, że on nie uzależnia... Czy to prawda, że po nim się dużo śpi?

Zachęcam do zadania tych wszystkich pytań lekarzowi prowadzącemu, który lek przepisał. On zna panią najlepiej (w tym również diagnozę) i będzie w stanie na nie odpowiedzieć. Ale owszem do skutków ubocznych tego leku może należeć uczucie zmęczenia, zaburzenia snu, nerwowość. I broń Boże, proszę go samodzielnie nie odstawiać i zażywać dokładnie w dawkach zleconych przez lekarze.

Witam serdecznie,
ale na co konkretnie jest Pani chora - bioxetin to lek antydepresyjny. Ma Pani depresję ?
Bioexetin (Fluoksetyna) nie uzależnia, ale reakcje odstawienne mogę być bardzo nieprzyjemne. Ale wracam do pytania jaka jest diagnoza ?
Na wszelki wypadek radziłbym Pani jak najszybciej skonsultować się z psychoterapeutą.
Pozdrawiam