Stosowanie Seronilu przy leczeniu fobii społecznej

Witam. Mam 21 lat. Dwa lata temu leczono mnie na fobie społeczną Seronilem i mimo wyleczenia choroby i odstawienia leku ponad 1,5 roku temu do dzisiaj mam dysfuncje seksualną (zanik libido, duże trudności w uzyskaniu erekcji, "znieczulenie" genitaliów) ktora pojawiła się w trakcie terapii. Byłem leczony wieloma lekami (wellbutrin, trittico, spamilan, viagra, medikinet) i psychologicznie ale nie uzyskałem poprawy. Czy może mi ktoś doradzić co mam dalej z tym robić/do kogo się udać? Pozdrawiam.

Warto dodatkowo skonsultować się z seksuologiem oraz kontynuować psychoterapię. Ze względu na czas abstynencji od leku prawdopodobieństwo, ze objawy mają psychologiczne podłoże jest duże. Dlatego zachęcam do pracy nad sobą.