Strach przed wyjściem z domu po próbie gwałtu

W trakcie"malzenstwa" mialam probe gwaltu/prawie gwalt.Jestem na99%pewna ze byl ON podstawiony wtedy przez meza(bym siedziala ciagle w domu-mial pewnosc gdzie jestem)Od tamtej pory minely3lata,do dzis-boje sie sama wychodzic gdziekolwiek i o jakiejkolwiek porze dnia.Nie wychodze nawet wieczorem!Któryś spojrzy nawet na mnie to mam trzese sie ze strachu,potrafie nawet zaczac uciekac. Jak ZYĆ?

Dzień dobry!

Po tak trudnych doświadczeniach, długo trwającym stresie, objawach lęków/ fobii proszę zgłosić się do psychoterapeuty.

Pozdrawiam!

Z Pani listu wynika, że jest Pani trudno funkcjonować po próbie gwałtu. Wiążą się z tym bardzo trudne emocje, lęk, wyczerpanie. Jest to całkowicie zrozumiałe. Dodatkowym obciążeniem jest świadomość, że mąż mógł mieć coś wspólnego z tym wydarzeniem.
Proponuję skorzystać z pomocy psychologa - pomoże przywrócić Pani poczucie bezpieczeństwa.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Urbanowicz