Strach przed zostaniem samemu w domu

Dzien dobry Moj problem polega na tym ze dotykam cos pare razy , i sie boje gdy zostaje sam w domu kiedys sie niebałem. Czego to moze byc przyczyna ?

Dzień dobry!

Nie jest możliwe postawienie diagnozy przez Internet, na podstawie jedynie skąpych informacji. Być może pisze Pan np. o nerwicy, natręctwach, zaburzeniach lękowych, fobii itp. Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry i/ lub psychologa.

Pozdrawiam!