Stres, lęki i depresja po porodzie

Witam mam wielki problem którym jest stres i straszne lęki. Jestem 5lat w związku i mamy z mężem 11miesięczną córeczkę. 20.06.15 wróciłam do Polski na poród bo nie chciałam w Holandii rodzic i wszystko było super. Po porodzie wszystko się zaczęło, najpierw depresja którą pokonała a później stres i straszne lęki o wszystko a najbardziej o swoje zdrowie. Wszystko mi mijało jak mąż przyjeżdża,zawsze co pół roku jest u nas i do tego czasu zanim on przyjedzie ja niesamowicie źle się czuję. Co tydzieńjest

Brzmi to na zaburzenie lękowe, które wymaga psychoterapii. Proszę udać się do psychologa (polecam praktyka z nurtu poznawczo-behawioralnego) i podjąć z nim współpracę terapeutyczną. Pozdrawiam.