Strzykanie w barku i ćwiczenia sportów siłowych

Witam. Ma problem iż, ćwiczę sporty siłowe (budowanie masy) w domu. Ćwieczę dosyć inensywnie, ale nie przeciążam się do wyczerpania sił. Od dłużdzego czasu "strzyka" mi w lewym barku. Nie boli to mnie, aczolwiek unosząc rękę czuję to, wraz z ciężarem "trzeszzcym" mi aż tak, że słyszę to dosyć głośno. Czy to są objawy źle działających stawów, może chrząstek. Co z tym dalej zrobić ?

Witam,
proszę spróbować przez tydzień robić naprzemienne natryski na bark - ciepło-zimne przez 2-3 min, codziennie. Pobudzi to krażenie i produkcję mazi w stawie. Jeżeli strzykanie bedzie się utrzymywać, polecam wizytę u fizjoterapeuty.
Pozdrawiam