Toksyczny związek a konieczność zerwania znajomości

Dzien dobry,chyba tkwie w toksycznym zwiazku,czy jedynym wyjsciem jest zerwanie takiej znajomosci czy mozna to jakos naprawic,potrzebuje pomocy

Dzień dobry!

Proszę osobiście spotkać się z psychologiem, który w intymnej rozmowie pomoże przeanalizować sytuację i razem z Panią rozważy różne możliwe rozwiązania.

Pozdrawiam!

Witam. Jeśli oboje partnerzy chcą naprawić związek to jest to możliwe. Trzeba zaangażowania w pracę nad poprawą relacji obojga. Czyli oboje korzystają z psychoterapii. Mam za mało informacji, żeby konkretniej odpowiedzieć. Radzę jednak jak najszybciej zgłosić się po pomoc do psychoterapeuty, aby zrozumieć własne podłoże wpadania w toksyczne relacje. Powodzenia