Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Walka o żonę a toksyczny związek

czy tkwię w toksycznym związku? żona oddala się ode mnie. Powiedziała mi że nic do mnie nie czuje. Jednocześnie śpimy w jednym łóżku, jeździmy na wakacje. Jako rodzina funkconujemy. Z żoną także spędzam czas. Ma swoją grupę znajomych z która spędza sporo czasu ( 2-3 imprezy całonocne) plus setki sms i wspólna praca. Widzę, że dławię ją swoja mipością wręcz obsesyjnie o nią walczę. Wycieczka do Andaluzji, prezenty a zamiast lepiej jest gorzej. Jestem zazdrosny
MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu

Gdy ukochana osoba odejdzie

Uczucia mają to do siebie, że się zmieniają. Niestety także te w związku. Zachęcam Pana do spotkania z psychologiem bądź psychoterapeutą aby porozmawiać o Pana relacji z żoną i o sposobach poradzenia sobie z sytuacją, w jakiej się Pan teraz znajduje.

Pozdrawiam!

0

Witam,
relacje w związku mają różny charakter i zmieniają się w czasie. Dwie związane ze sobą osoby maja różne oczekiwania i zachowania. To co ważne, jeśli obecnie nie czuje się Pan dobrze w relacji warto zastanowić się nad jej charakterem z pomocą osoby z zewnątrz. Zachęcam do rozważenia konsultacji z psychologiem lub psychoterapeutą. Specjalista pomoże Panu rozpoznać mechanizmy działające w związku, a także możliwe sposoby poradzenia sobie z trudnościami.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy