Walka o żonę a toksyczny związek

czy tkwię w toksycznym związku? żona oddala się ode mnie. Powiedziała mi że nic do mnie nie czuje. Jednocześnie śpimy w jednym łóżku, jeździmy na wakacje. Jako rodzina funkconujemy. Z żoną także spędzam czas. Ma swoją grupę znajomych z która spędza sporo czasu ( 2-3 imprezy całonocne) plus setki sms i wspólna praca. Widzę, że dławię ją swoja mipością wręcz obsesyjnie o nią walczę. Wycieczka do Andaluzji, prezenty a zamiast lepiej jest gorzej. Jestem zazdrosny

Pozdrawiam!

Witam,
relacje w związku mają różny charakter i zmieniają się w czasie. Dwie związane ze sobą osoby maja różne oczekiwania i zachowania. To co ważne, jeśli obecnie nie czuje się Pan dobrze w relacji warto zastanowić się nad jej charakterem z pomocą osoby z zewnątrz. Zachęcam do rozważenia konsultacji z psychologiem lub psychoterapeutą. Specjalista pomoże Panu rozpoznać mechanizmy działające w związku, a także możliwe sposoby poradzenia sobie z trudnościami.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl