Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trądzik przeczosowy, niedowaga, brak miesiączki i myśli samobójcze

Od 5 lat mam trądzik na twarzy, plecach, udach, dekolcie. Mam 15 lat i nie mam miesiączki, jestem bardzo chuda waże 41 kg przy 167 cm wzrostu. Od 2 lat mam trądzik przeczosowy, mam nerwice. zdaża się że "wyrywam" pryszcze pęsetą do krwi. Nie moge przestać. Nie wiem co robić, na dermatologa mnie nie stać a ja mam myśli samobójcze, nie wychodze z domu wstydze sie swojej okropnej twarzy.
15 LAT ponad rok temu

Główne założenia Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jakie są najważniejsze założenia Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji.

Twój stan zdrowia jest bardzo niepokojący. Wskaźnik masy ciała BMI uzyskany przez podzielenie wagi mierzonej w kilogramach przez kwadrat wzrostu liczony w metrach poniżej liczby 15 uznany jest jako wyniszczenie organizmu. Konieczna jest w takim przypadku wizyta u lekarza pierwszego kontaktu. Lekarz ten też skieruje Cię do dermatologa. Wizyta zarówno u lekarza rodzinnego jak i u dermatoga jest bezpłatna. Nie piszesz nic o osobach dorosłych pod których opieką jesteś. Zacznij od wizyty u lekarza rodzinnego. To pierwszy niezbędny krok w Twojej sytuacji.

0

Witam Panią Serdecznie,

Wymaga Pani pomocy psychologicznej i pewnie psychiatrycznej, celem postawienia diagnozy i odpowiedniego leczenia (w ramach NFZ-tu).

Proszę nie zwlekać i podjąć już dziś tą świadomą decyzję.

irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy