Trudne relacje z partnerem u 22-latki

Witam, mam dziwny problem.. mam 22 lata I ciagle jestem sama poniewaz jak facet zbliza sie do mnie I mnie lubi to go odpycham, a jak facet mnie nie chce to ja go chce. Jak to zmienic? Czy sie da ? Bo mam z tym problem juz od bardzo dawna

Dzień dobry!

Udzielenie odpowiedzi na Pani pytanie przekracza możliwości kontaktu internetowego.
Z podobnym problemem (który można opisać podobnymi słowami, jak w Pani liście) zgłasza się wiele kobiet. Historia każdej z nich jest inna. Droga odkrywania źródeł trudności, lepszego rozumienia siebie oraz droga wprowadzania zmian w swoim życiu także często jest zupełnie odmienna.
Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!

Witam. Powodem takiego zachowania może być podświadomy lęk przed związkiem. Aby lepiej zgłębić problem oraz poradzić sobie z tym proponuje udać się do psychologa.