Trudność z zebraniem myśli u 41-letniej osoby

Dobry wieczór jestem komunikatywną osobo ,w szkoleniu brałem czynny udział.Jak doszło do symulacji telefonicznych myliłem się częstą, nie umiałem zebrać myśli ,czy chodzi o pamięć ,czy uraz psychiczny.

Zbyt mało informacji Pan podał, by można było jednoznacznie określić zakres problemu. Z opisu wyłania mi się raczej taki obraz, że wszelkie problemy z koncentracją wynikały ze stresu związanego ze szkoleniem i rzeczywistą symulacją rozmowy telefonicznej, która wymagała wcielenia się już w konkretną rolę.

Może także to być kwestia emocjonalnego przeżywania i wrażliwości na ocenę społeczną. Zachęcam do konsultacji psychologicznej, która pozwoli wyjaśnić przyczyny trudności i nakreśli najlepszą metoda radzenia sobie.