Trudności w nabraniu wagi po dużej utracie masy ciała

Witam, Kilka lat temu schudłam ponad 10kg bez odchudzania,a teraz jest mi bardzo ciezko przytyc choc kg.Próbowałam juz suplementy diety,syropy na apetyt itp i niestety nic to nie dało...;/W jaki sposób i co moge zrobić zeby przytyć?Wyczytałam o leku megalia,ze jest od utraty masy ciała,ale dla osób z nowotworem-czy osoba zdrowa tez mogłaby zażywać ten lek czy grozi to skutkom ubocznym?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie powinna Pani przyjmować tego typu preparatów bez ustalenia konkretnej przyczyny niedowagi. Sugeruję wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych, w tym oceny funkcji tarczycy.