Trudności z zakończeniem jedzenia

Witam, mam problem z jedzeniem - nie wiem jak przestać jeść. Zjem trochę i chcę więcej, nudzi mi się i chcę jeść.. Nie jestem gruba, a właściwie szczupła, ale nie czuję się dobrze w swoim ciele, a zauważyłam nawet, że przytyłam lekko. Od zawsze jestem aktywna, bo lubię sport, biegam codziennie. Dawniej też ćwiczyłam, ale przestałam, bo przestałam mieć czas na ćwiczenia i też nie widziałam zbytnich postępów, dlatego chciałam spytać, czy istnieje sposób na lekkie obrzydzenie sobie jedzenia?

Dzień Dobry,

prawdopodobnie występują u Pani zaburzenia odczucia głodu i sytości. Zalecam poświęcanie większej uwagi konsumowaniu posiłku, jedzenie w spokoju, nie zajmując się w tym czasie innymi czynnościami.

Pozdrawiam,
mgr dietetyki Natalia Główka
www.nutricus.pl