Uczucie bycia wyśmiewanym przez ludzi

Wydaje mi się że ludzie śmieją się ze mnie i boje się kiedy słyszę śmiech za ścianą sąsiadów jak jestem w łazience to boje się że ktoś mnie widzi i mnie wyśmiewa wciąż mam uczucie że ktoś mnie podgląda w łazience choć to nielogiczne bezpiecznie czuję się sam lub jak zgaszę światło :,( PROSZĘ O POMOC

Dzień dobry,

Proszę się zgłosić do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może zdiagnozować Pana trudności i zaproponować odpowiednie leczenie.
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ).

Witam. Objawy wypisane przez Pana są z pewnością nie miłe. Zachęcam Pana do wizyty u psychologa, w celu diagnostycznym. Następnie proszę kontynuować leczenie u psychologa i psychiatry. Objawy te same nie znikną. Potrzebuje Pan kontaktu bezpośredniego z lekarzem psychiatrą.