Uczucie do byłej dziewczyny

Witam, Mam 17 lat .Nie całe 2 lata temu poznałem dziewczynę od razu coś między nami zaiskrzyło w dość krótkim czasie staliśmy się parą na początku było jak w bajce lecz z czasem się coraz bardziej komplikowało zazdrość ,kłamstwa, zdrady wykorzystywała słabość że ją kochałem i naprawdę wytrzymywałem wszystko aż w końcu powiedziałem dość mimo że nadal coś do niej czułem rozstaliśmy się po roku czasu nie wiem czemu ale mija kolejny rok a ja dalej coś do niej czuje i to nie sentyment ...

Witam , niepokojące jest to , że tęsknisz za związkiem w którym byłeś wykorzystywany, zdradzany, w którym " wytrzymywałeś" wszystko. W jakiś sposób odnajdywałeś się w roli ofiary , która w imię miłości jest gotowa do poświęceń.
Jesteś młodym mężczyzną , dopiero uczysz się budować związki miłosne - zachęcam do pogłębionej refleksji na temat tego w jaki sposób wchodzisz w relacje i czy nie jest Twoją tendencją wchodzenie w związki ( miłosne, koleżeńskie, przyjecielskie) w których pełnisz role osoby , której bardziej zależy oraz która poświęca się i wchodzi w rolę ofiary.
pozdrawiam

Witam Pana Serdecznie,

Myślę, że jest to pierwsza i tak znacząca relacja Pana z Dziewczyną i stąd taka trudność
domknięcia zakończonej Waszej relacji...

Z przesłaniem wszystkiego dobrego,
Irena Mielnik-Madej