Uczucie samotności u 36-latki i poszukiwanie pomocy

Witam... Mam 36 lat... Od dwóch lat jestem sama. Nie daje już rady. Żyć mi się nie chce. Zawsze bałam się samotności. Nie daje sobie juz rady z niczym.... Co mam zrobić, gdzie mam się udać , do kogo...

Poczucie braku kontroli nad swoi życiem i cierpienia ponad siły to wyraźne wskazania do zasięgnięcia porady psychologa i udania się do psychoterapeuty. Proszę nie odwlekać wizyty, tylko zadbać o siebie jak najszybciej.