Uczucie samotności, utrata pracy i wykończenie psychiczne u 24-latka

Czuję się bardzo samotny w listopadzie straciłem pracę nie z mojej winy,wcześniej wykończono mnie psychicznie i zniszczono mi życie ciężko jest mi się odbudować bo mam słomiany zapał, lenistwo i odwlekam ważne sprawy na później, leczę się psychiatrycznie od roku nie widać efektów,brałem effectin,efevelon,alventa,rispolect,aprosuprid obecnie olanzapine na noc,psycholodzy dwaj nie pomogli mi na moje problemy,chce zmiany mam dopiero 24 lata i piękne ambitne cele,ale terapia 3-miesiące mi nie pomaga

Być może czas trwania terapii jest jeszcze zbyt krótki by można było zauważyć poprawę. Warto podzielić się swoimi wątpliwościami z terapeutą. Pozdrawiam!