Uczucie względem chłopaka

Nie umiem sobie z tym poradzić . Moze jest to głupie ale kazdy ma swoje problemy i je przezywa. Poznałam chłopaka do którego na początku nie byłam przekonana bo myslałam ze z innym mi sie uda jednak nie wyszło . Kiedy widział juz ze no ja nie jestem zainteresowana to olał przestaliśmy gadac ale po jakimś czasie to wszystko wróciło . Ciagle mysle i czuje ze go kocham.Ma teraz laske mija juz im rok za niedługo,a ja nadal nie moge o nim zapomniec.Zrobilabym wszystko by pokazac ze mi zalezy

Decydując się na ujawnienie swoich uczuć ryzykuje Pani odrzucenie albo rozbicie związku (które dopiero da Pani szanse na związanie się z chłopakiem). Nie podejmując żadnych działań natomiast, jest ryzyko dalszego trwania w uczuciu nie mającym szans na realizację. Inaczej mówiąc- zawsze będą koszty ( w rozumieniu psychologicznym). Warto zadać sobie pytanie- jakie koszty jest Pani wstanie ponieść i zaryzykować. Innym ważnym pytaniem jest to, dlaczego wcześniej odrzuciła Pani jego osobę, a obecnie tak intensywnie zaangażowała się emocjonalnie? Czy powody wcześniejszego odrzucenia jakoś się zmieniły? Czy zainteresowanie chłopakiem związane jest z rozpadem innego związku, na którym bardziej Pani zależało? Odpowiedzi na te pytanie pomogą Pani odnaleźć się w emocjach i pokierować swoim życiem.