Uczucie do chłopaka, który ma dziewczynę

Mam 18 lat. Zakochałam się, jeszcze nigdy nie czułam czegoś takiego, jeszcze nigdy nie spotkałam tak bratniej mi duszy. On ma dziewczynę. Z tego co mówił, on też poczuł silniejsze uczucie do mnie. Pisaliśmy codziennie, spotykaliśmy się, doszło do pocałunku. Przyznał się jej, myślałam, że po tym będziemy razem, niestety urwał kontakt ze mną twierdząc, że bardzo ją kocha. Nie radzę sobie, nie potrafię teraz żyć. Nie jem, nie śpię i mam myśli samobójcze.. Jak mam sobie z tym wszystkim poradzić?

Zawiedzione nadzieje czy odrzucenie w relacji może być bardzo bolesne. Jeśli ma Pani poczucie, ze trudno będzie poradzić sobie samej, a wsparcie bliskich nie pomaga, zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa. Szczególnie, jeśli myśli samobójcze ulegną nasileniu.

Witam serdecznie. Z treści, którą Pani umieściła wynikać może, że mocniejsze uczucie , które opisał Pani znajomy to ekscytacja, która z miłością nie ma za wiele wspólnego. Trudne jest poczucie odrzucenia zwłaszcza, że najwyraźniej oczekiwała Pani więcej zaangażowania z drugiej strony. Warto byłoby podzielić się z kimś komu Pani ufa swoimi odczuciami a jeżeli to nie przyniesie ulgi należałoby udać się do specjalisty i popracować nad żalem po stracie.Niestety w życiu rzadko bywa tak, iż pierwsze ważne uczucie jest tym na zawsze. Pozdrawiam.