Ulewanie u miesięcznego niemowlaka

Witam. Czy normalne jest ulewanie u miesięcznego niemowlaka, w taki sposób, że nawet po odbiciu i tak się uleje? Mały jak śpi to po jakimś czasie się przebudza bo mu się ulewa.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Ulewanie do 6 miesiąca nie jest powodem do niepokoju w większości przypadków. Jeżeli jednak mają Państwo wątpliwości to proszę zgłosić się do swojego pediatry.