Utraciłam kontrolę nad ciałem - czy to rodzaj dysocjacji?

Witam Na jednej z sesji terapeutycznej podczas cwiczenia w ktorym mialam przyjac okreslona pozycje i przypomniec sobie sytuacje ktora byla dla mnie przykra zapadlam w dziwny stan.Wygladalo to tak ze zaczelam wracac pamiecia do dziecinstwa a moje cialo przestalo reagowac.Nie moglam sie ruszyc tak jak bym byla sparalizowana i nie miala nad nim kontroli.Slyszalam glos terapeutki,zdawal mi sie obojetny.Trudno mi bylo wyjsc z tego stanu dopiero po interwencji terapeutki ktora delikatnie mna poruszyla zaczelo mnie puszczac i wrocilam do siebie.Czy jest to rodzaj dysoscjaji?

Witam
Proszę zapytać o to swoją terapeutkę, która prowadzi sesję i ma większy wgląd w to, co się dzieje na sesji.
Pozdrawiam,
Anna Szyda