Uzależnienie od samookaleczania się

Ostatnio miewam co raz częściej myśli o zabijaniu ludzi, dokładnie wyobrażam sobie każdy szczegół tej powolnej smierci nieznanej mi osoby. Przez te myśli nachodzą mnie kolejne żeby się zabić by zobaczyć co po śmierci jest. Nie dawno przestałam się z włąsnej woli samookaleczać ponieważ bałam się że uzależnienie się, ale cały czas mam ochote to zrobić i z dnia na dzien co raz mniej wytrzymuje tę pokusę żeby znowu samookaleczyć się

Witam, proponuję wizytę u psychoterapeuty, najlepiej takiego który ma doświadczenie w pracy w tak trudnym obszarze pracy jakim jest agresja i autoagresja, tudzież zaburzenia osobowości. Trudnym- co nie znaczy, że nie do przejścia! Mam nadzieję że wykorzysta Pani wszystkie dostępne szanse żeby życie nabrało więcej niż czarno-czerwonych barw. Naprawdę warto. Życzę Pani siły w walce o samą siebie. Monika