W jakie witaminy i minerały powinienem się zaopatrzyć po odstawieniu alkoholu?

Odstawiłem nie dawno alkohol... nie piłem go aż tak dużo, jednakże codziennie wieczorem ok 3-4 piw... w jakie witaminy i minerały powinienem się zaopatrzyć???

Witam,

Najważniejsze jest to, aby regularnie jeść, a także nie zajadać ewentualnych braków piwa. Ważne jest też to aby dokładnie określić Pana zapotrzebowanie energetyczne, dzięki temu nie będzie Pan tył.
Suplementacja nie jest moim zdaniem konieczna, chyba, że na coś Pan choruje lub ma poważne niedobory.

Pozdrawiam
http://food-diet.pl/