W którym momencie człowiek się zakochuje?

Witam. Uprzejmie proszę o udzielenie mi informacji, w którym momencie człowiek się zakochuje - po pierwszym powierzchownym kontakcie, po pierwszym przytuleniu się, po pierwszym pocałunku? Im silniejszy bodziec, tym większa szansa na zakochanie się? Czy niewystąpienie uczuć charakterystycznych dla zakochania po trzymaniu się z drugą osobą za rękę oznacza, że do zakochania się w niej już nie dojdzie? Można kogoś w sobie "rozkochać", a jeśli tak to w jaki sposób? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Cóż, nie ma jednoznacznej, na szczęście :-), odpowiedzi. Czasami nawet, jak przysięgają niektórzy, od tylko spojrzenia, a innym trzeba dużo czasu, dużo rozmów i przeżytych chwil... W każdym bądź razie, na pewno nie przegapi Pan tego stanu.