Waga stoi w miejscu mimo ograniczenia wielkości posiłków

Witam mam 29lat mam 176 wzrostu moja waga to 115 kg od jakiegoś czasu próbuje schudnąć jem regularnie i się kontroluje moje godziny jedzenia to 6.30 10.00 13.00 18.00 ostatni posiłek i nic waga stoi w miejscu

Witam, regularne spożywanie posiłków to tylko jeden z elementów, który pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Możliwe, że je Pan za dużo, albo Pana dieta jest zbyt mało urozmaicona. Warto również włączyć regularną aktywność fizyczną. Radzę udać się na wizytę do dietetyka, który oceni Pana sposób żywienia i poradzi co zrobić, żeby osiągnął Pan zamierzoną masę ciała.