Wprowadzenie smażonych potraw przy karmieniu piersią

Witam! mam na imie Ewa. Jestem mama dwumiesiecznej Basi. mam pytanie czy moge juz wprowadzac w swoim jadłospisie rzeczy smażone typu kotlety? I jaką stosować dietę aby zgubic kg po porodzie?może jakiś przykład. Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedź.

Witam, posiłki powinny być przygotowywane z wykorzystaniem obróbki kulinarnej: gotowanie, gotowanie na parze, duszenie, pieczenie w folii. Nie wolno smażyć, a to co upieczone nie może być przypieczone, a tym bardziej przypalone. Poza tym może Pani jeść wszystko co zdrowe i co Pani służy. Aby schudnąć trzeba m.in. wykluczyć słodkości, w tym kupne jogurty i soki owocowe. Smażenie sprzyja otyłości. Podczas karmienia piersią odchudzanie powinno być powolne. Pozdrawiam