Wstydzenie się potrzeb fizjologicznych

Witam mam problem a mianowicie chodzi o to ze wstydzę się robić kupę gdy usłyszy to mój facet siedzący w pokoju obok :(((( Ze usłyszy to obciachowe plum i to moje stękanie przy załatwianiu to niby takie naturalne ale ja nie potrafię się wyluzować cały czas wydaje mi się ze jak usłyszy że się wypróżniam zacznie się ze mnie albo śmiać albo nabierze do mnie obrzydzenia proszę o pomoc

W swoje praktyce spotkałem kilka takich przypadków, we wszystkich przypadkach skuteczna okazała się terapia krótkoterminowa.

A czy Pani czuje to samo wobec swojego mężczyzny?
Warto także przyjrzeć się skąd bierze się trudność- czy z lęku przed oceną? Przed odrzuceniem? Przed tym, że chłopak będzie świadomy tego, że jest Pani człowiekiem- ze wszystkimi tego zaletami (piękne ciało), jak i "wadami" (potrzeby fizjologiczne)?
Uświadomienie sobie i zaakceptowanie rzeczy, których zmienić Pani nie może, a także praca nad poczuciem bezpieczeństwa w związku (czyli poczuciem bycia akceptowaną, kochaną całościowo i ze wszystkim) powinna pomóc. Można ja wykonać samodzielnie lub we współpracy z psychologiem.