Potajemne palenie marihuany i kłamstwa w związku

Witam .... mam problem i mam nadzieję,że ktoś będzie w stanie mi pomóc . Jestem ze swoim facetem od 2 lat kiedy zaczeliśmy się spotykać wiedziałam że sobie popalał marihanę z czasem powiedziałam mu,że musi wybrać albo ja albo marihuana wybrał mnie .... jednak dużo razy mnie okłamywał chodził do kumpli palił a mnie oszukiwał,że tego nie robi .... wiele razy przyłapałam go na paleniu groziłam wyprowadzką on przepraszał obiecywał,że się zmieni ale nic się nie zmieniło .

Jeśli partner nie ma motywacji do zmiany i leczenia, to może nic się nie zmienić w Państwa związku. Budowanie relacji bez poczucia zaufania, zaangażowania, maja zupełnie inne priorytety życiowe może być nie tylko trudne, ale owocować cierpieniem i frustracja w przyszłości. Pytanie czy jest Pani na to gotowa i czy tego chce w życiu? Czasem rozstanie jest jedyną droga do postawienia granicy i zadbania o siebie.

wybral marichlane a powiedzial, ze Pania....sam z siebie sie nie zmieni...pytanie czemu Pani sie go trzyma, jakie zaleznosci za tym stoja...?polecam psychoterapie u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza