Wykonywanie projektów nocą a odchudzanie

Witam, jestem studentką na diecie odchudzającej, bardzo dbam o godziny w jakich powinnam spożywać posiłki, odstępy czasowe od 3 do 4 h i w związku z tym nurtuje mnie pewna kwestia... bardzo rzadko, ale owszem, zdarza się, że nie śpię całą noc próbując uporać się z projektem... czy przez ten nocny czas powinnam zjeść te 2 posiłki, które przypadną mi po ok 3 godzinach przerwy czy pozwolić układowi trawiennemu odpocząć? Które z tych rozwiązań wniesie mniej "zła" do mojej utraty wagi?

Absolutnie nie powinna Pani jeść w nocy. Nalepiej zachować 7-8 godzinna przerwę w jedzeniu. Między 22 a co najmniej 4 rano jeśli chce Pani nadal chudnąć, to nie powinna Pani nic jeść.