Wymagania partnera a relacje w związku

A jesli facet uwaza ze kobieta nonstop ma do niego jezdzic to zalerzy mu na zwiazku czy nie

Nie da się obiektywnie odpowiedzieć. Zależy to od wielu czynników w tym zaangażowania partnera na innych polach, możliwości itp. Najważniejsze jednak jest, czy Pani to odpowiada, czy ma Pani inne potrzeby i oczekiwania? Warto o tym szczerze porozmawiać z partnerem, podnosząc się właśnie do swoich uczuć i potrzeb zamiast do "ogólnych standardów".