Wypadanie brwi i rzęs po leczeniu fluoksetyną

od pewnego czasu tracę brwi i rzęsy wygląda to koszmarnie jaka może być przyczyna, około 3-4 miesięcy zakończyłam leczenie fluoksytyną. A może to nużeniec, 1 badanie nie wyszło idę na 2.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Wypadnie brwi i rzęs może wynikać z niedoborów witamin i minerałów w diecie. Proszę spróbować wzbogacić swoją dietę w świeże warzywa i owoce oraz produkty zawierające witaminy z grupy B. Warto również wykonać świeżą morfologię krwi i ocenić funkcję tarczycy.