Wzmożona aktywność po alkoholu

nie jestem alkocholikiem zdaza mi sie pic alkochol przewaznie piwo kiedy wypije troche za duzo to czesto zdaza mi sie tak ze nie ide spac tylko ide lub jade szukac jeszcze alkocholu lub wrazen sam nie wiem. Po tych wypadach nie wszystko pamietam czy to jest dla mnie grozne chalbym jeszcze dodac ze moj organizm bardzo zle znosi alkochol i po takich wypadach dochodze do siebie przez cztery piec dni podejzewam ze jest to nerwica czy to sie gdzies leczy pozdrawiam i z gory dzeki za odpowiedz

Drogi Panie wniosek nasuwa się jeden, a mianowicie trzeba nie sięgać po alkohol (piwo, to tez alkohol). Pana organizm nie trawi alkoholu. I to wszystko. Jeśli jest Pan mądrym i dbającym o swoje zdrowie człowiekiem, to przestanie Pan w ogóle pić alkohole w jakiejkolwiek postaci. Przypuszczam, że genetycznie ma Pan ukształtowany system trawienny tak, że trawi alkoholu. Przypuszczam też, że w Pana otoczeniu wszyscy piją i uważa Pan, że alkohol to produkt pierwszej potrzeby, tak jak chleb. Niestety tak nie jest. Trzeba poszukać nowe towarzystwo. Trzeba w swoim życiu znaleźć sensowne cele, zacząć uprawiać sport, czytać ciekawe książki, poznawać turystycznie Polskę, jeździć rowerem turystycznie, zadbać o dobre i sensowne relacje z rodziną, uczyć się czegoś nowego itp. Zadbać o swoją świadomość i rozwój osobowości. W ten sposób zadba Pan o swoje zdrowie i fizyczne i psychiczne. O swoją dobrą przyszłość.