Zabieganie o przyjaciół poprzez pieniądze

Przyjaciółka cały swój czas i pieniądze poświęca dla innych ( nic nie robi dla siebie, nie rozwija swoich pasji, najważniejsi są przyjaciele, w tym nie ukrywam - ja ). Widzę to sytuację i nie wiem jak jej pomóc. Gdyby ufała, że jej nie 'opuścimy', nie szukała by zapewnienia na każdym kroku, nie musiała by zabiegać o naszą sympatię swoimi pieniędzmi...

Warto pokazywać przyjaciółce konkretnymi zachowaniami że jej nie opuscicie. Takie zachowania często wynikają z braku pewności siebie czy niskiej samooceny. Warto podbudować te elementy życia psychicznego koleżanki poprzez podejmowanie różnych konkretnych działań. Pozdrawiam