Zaburzenia snu i ataki płaczu w nocy

witam serdecznie moja 10 letnia córka ma zabuzenia snu moczenie nocne ataki płaczu i agresji co może być przyczyna

Witam Panią Serdecznie,

Opisane przez Panią objawy, u Pani Córki są odpowiedzią na stresową sytuację, wydarzenie, które prawdopodobnie miało miejsce.

Zachęcam Panią do spokojnej i szczerej rozmowy z Córką.
Gdyby była trudność w rozmowie, to proponuję konsultację u psychologa dziecięcego, który będzie wiedział, w jaki sposób skomunikować się z Pani Córką, aby dotrzeć do przyczyny takich reakcji.

Życzę zwykłej pomyślności,
Irena Mielnik-Madej

Musiało wydarzyć się w życiu córki coś trudnego, z czym nie potrafi sobie w sposób racjonalny poradzić. Proszę porozmawiać z córką co się stało w jej życiu, co jest dla niej trudne i spróbujcie wspólnie znaleźć rozwiązanie. Pozdrawiam