Zaburzenia snu, pamięci i koncentracji a prośba o poradę dietetyczną

Jak nie mieć zaburzeń snu? co chwilę się przewracam z jednego miejsca na drugie miejsce,mówię do siebie wewnętrznym głosem w myślach,słyszę swój głos,przejmuję się wszystkim i analizuję,.W dodatku mam zaniki pamięci,zaburzenia koncentracji,ale psychiatra mój nie wysłał mnie nie żadne badania, jak się zdrowo odżywiać? co konkretnie jeść? jem głównie biały ser,,mile widziana dieta, nie stać mnie na dietetyka.Jak osiągać swoje cele i uwierzyć w siebie? psycholodzy dwaj mi nie pomogli niestety.

Może warto spróbować terapii grupowej? Praca nie tylko z terapeutami, ale cała społecznością terapeutyczną mogłaby przyspieszyć proces zmiany i leczenia.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam, proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu i wziąć skierowanie do poradni dietetycznej. Pacjenci ze skierowaniami są przyjmowani bezpłatnie w placówkach mających podpiany kontrakt z NFZ. np. Instytut Żywności w Warszawie. Pozdrawiam