Czy to możliwe, że pod wpływem długotrwałego stresu i brania psychotropów można mieć zaniki pamięci i zaburzenia koncentracji?

Czy jest to możliwe,że pod wpływem długotrwałego stresu, brania leków (psychotropów) czyli leków stosowanych w przypadku chorób psychicznych, można mieć zaniki pamięci,zaburzenia pamięci i koncentracji? bo ja tak mam przy wieku 24 lat, a psychiatra nie chce mnie wysłać na badania na pamięć.

Witaj,
Nie mam uprawnień,by dyskutować nt.leków ale można przeczytać ulotkę i sprawdzić w Internecie wpływ na procesy poznawcze/wiedza tzw.powszechna wykazuje przecież,że jest to wpływ oczywisty!/Nie wiemy jakie masz rozpoznanie ,ale jeśli czujesz się na siłach,zachęcam Cię do podjęcia leczenia metodą psychoterapii.Leki jako wyłaczny sposób leczenia nie są w Twoim wieku wystarczające.
Pozdrawiam serdecznie