Zachowanie chłopaka przy swojej dziewczynie

Witam, nurtuje mnie pewne zachowanie mojego chlopaka. Zauwazylam, ze jak spimy obok siebie, on spina i rozluznia cialo(czlonka), i widac na jego twarzy blogość, i nawet jak pytam czy spi, czy cos do niego mowie, on nie reaguje, tak jaby sam doprowadzal sie do rozkoszy, wtedy czuje sie nie potrzebna. nie wiem co o tym myslec. czy to jest normalne?

Witam,

Z pewnością powinna Pani z nim o tym porozmawiać. Powiedzieć, że zauważyła Pani takie zachowanie u niego i, że nie bardzo Pani je rozumie przez co czuje się niepotrzebna.
U mężczyzn podniecenie i przyjemność wynikająca z niego ma zupełnie inne podłoże niż u kobiet. Jest to bardziej fizjologiczna sprawa, stąd mężczyźni mogą bardzo łatwo osiągać podniecenie. Bardzo często u kobiet wywołuje to poczucie zagrożenia, gdyż uważają, że jak ich partner podnieca się po prostu na widok nagiej kobiety (nie tylko samej w sobie partnerki) to znaczy, że jest na przykład zainteresowany zdradą. Tak nie jest. Należy oddzielić podniecenie fizyczne od przyjemności i potrzeby bycia fizycznie z ukochaną osobą.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Mochnaczewska

www.anna-mochnaczewska.bloog.pl
www.integral.com.pl

Witam,
Delikatność i zrozumienie,jakie czyta się w Pani liście wydaje się wystarczającą gwarancją,że chłopak nie poczuje się zawstydzony ale przeciwnie-zachęcony do kontaktu.Jeżeli potrafi sobie Pani poradzić ,można z minimalnym komentarzem samej podjąć tę obserwowaną atywność seksualną a rozmowę pozostawić na nieco lepszy moment.Tak więc zalezy to także od własnych Pani potrzeb i otwartości.
Pozdrawiam serdecznie